HAKKIMIZDA

Estoril Cosmetic olarak 2014 yılından beri günümüz dünyasının güzellik ve bakım hizmeti veren işletmelerine en kaliteli ve son teknoloji ürünlerini sunmayı amaç edinerek yola çıktık. Kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik markalarımızı oluşturmakta ve en trend ürünleri tedarik etmekteyiz.

Sektörde birbirinin benzeri olan firmalardan farklı olarak özgün, profesyonel ve kurumsal bir hizmet vermekteyiz.

Bu kapsamda oluşturduğumuz Estoril Cosmetic yurt içi ve yurt dışı olmak üzere geniş bir memnun müşteri yelpazesine sahiptir.

Estoril Cosmetic ipek kirpikten kaş vitaminlerine, kirpik liftingten, kalıcı makyaja, bakım ürünlerinden, bb glowa, mezoterapi ürünlerinden, tırnak ürünlerine, salon ürünlerinden, hijyenik sarf malzemelere farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden yüzlerce ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Kalıcı Makyaj uzmanlarının Jilong Micropigmentation markasına duyduğu güven ve ekonomik yaklaşımından dolayı bu istekleri üzerine diğer markalarımızı oluşturduk. Ve aynı özveriyle son hız devam etmekteyiz.

1947 yılından bugüne kirpik bakımında önde gelen Avusturya markası olan COMBINAL de Estoril Cosmetic markasına katıldı. COMBINAL kirpik liftingi, kirpik ve kaş boyaları, kirpik bakım yağları ile kısa zamanda Türkiye de uzmanların büyük ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Bayileri ve alt bayileri ile diğer markaları geride bırakarak kirpik lifting alanında ülkemizin satış sirkülasyonu en yüksek markasıdır.

Estoril cosmetic yıllardır sektörde bulunmanın vermiş olduğu özgüvenle müşteriler tarafında samimiyet, kolaylık ve ekonomik odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Sizler de alışverişin uğurlu dünyasına katılabilir, yüzlerce ürünün olduğu Estoril Cosmetic’te, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Open chat